Inwestycja długoterminowa – HTI na wiele lat

Oszczędności, inwestycje, lokaty, akcje, to na pierwszy rzut oka nomenklatura iście bankowa. W żaden sposób nie powiązana z branżą materiałów izolacyjnych a jeżeli nawet to w sposób nie bezpośredni. Tym bardziej korelację ciężko dostrzec w przypadku firm rodzinnych jaką jest HTI. Nic bardziej mylnego, firma HTI to przede wszystkim mądre zarządzanie, otwartość na potrzeby nie tylko klientów ale również pracowników (którzy stanowią najlepszą inwestycję, co jest zawsze podkreślane przez Zarząd firmy). Lokaty, oszczędności owszem to normalność w dobrze zarządzanym przedsiębiorstwie. Planowanie? Jak najbardziej. To tylko kilka cech, które sprawiają, że współpraca z nami dla wielu kontrahentów stanowi wzór fachowej obsługi, rzetelności, wiedzy technicznej i efektywnego działania.

Najważniejszy jednak jest rodzinny charakter firmy, czego dowodem są spotkania także na gruncie prywatnym zarówno współpracowników, jak i Zarządu HTI, który doskonale zdaje sobie sprawę, że za każdym pracownikiem stoją jego najbliżsi, którzy na co dzień w sposób pośredni także stanowią o sile naszego zespołu. Takie właśnie spotkanie Zarządu firmy z pracownikami i ich rodzinami miało miejsce na początku listopada w Gliwicach. Dało ono możliwość lepszego wzajemnego poznania się oraz konstruktywnej wymiany myśli.

Powracając jednak do słów zawartych we wstępie, pomnażanie oszczędności, inwestowanie nie musi się wcale wiązać ze śledzeniem wyników notowań giełdy czy tabel bankowych. Rozwój firmy to rozwój pracowników, rozbudowa fundamentów ich współpracy i dbałość o klienta. Właśnie z tego powodu HTI posiada stabilną pozycję w branży wysokotemperaturowych materiałów izolacyjnych (maty ceramiczne i ogniotrwałe, papier ceramiczny, płyty ogniotrwałe, taśma izolacyjna, izolacje ceramiczne, moduły ceramiczne). Właśnie dlatego każdy klient lub kontrahent ma pewność wiążąc swoją współpracę z HTI zyskuje satysfakcję na lata.