tel: +48 /61/ 840 61 55, e-mail: hti@hti.net.pl
  • English
  • Deutsch
  • Kontakt

    Zarząd


    Małgorzata Zaremba - Jendrollik

    Małgorzata Zaremba – Jendrollik
    Prezes Zarządu
    M: +48 506 077 772
    E: m.zaremba@hti.net.pl

    Waldemar Jendrollik

    Waldemar Jendrollik
    Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający
    M: +48 501 633 503
    E: w.jendrollik@hti.net.pl

    Zespół HTI


    Marta Kaźmierczak

    Marta Kaźmierczak
    Dyrektor ds. Marketingu i Promocji
    M: +48 506 077 776
    E: m.kazmierczak@hti.net.pl

    Damian Kolaczek

    Damian Kolaczek
    Koordynator Oddziału Górnośląskiego
    Kierownik ds Remontów
    M: +48 508 327 357
    E: d.kolaczek@hti.net.pl

    Marcin Bochnia

    Marcin Bochnia
    Specjalista ds. Sprzedaży
    M: +48 505 741 740
    E: m.bochnia@hti.net.pl

    Beata Błażejczyk

    Beata Błażejczyk
    Specjalista ds. Zakupu
    M: +48 509 901 510
    E: b.blazejczyk@hti.net.pl

    Robert Frankowski

    Robert Frankowski
    Specjalista ds. Logistyki i Gospodarki Magazynowej
    M: +48 501 020 698
    E: r.frankowski@hti.net.pl

    noname

    Agata Raszewska
    Specjalista ds. Logistyki
    E: a.raszewska@hti.net.pl

    Sergei Vasilev
    Asystent ds. Logistyki i Sprzedaży na Rynek Europy Wschodniej
    M: +48 506 077 773
    E: s.vasilev@hti.net.pl

    Dagmara Pleśniarska

    Dagmara Pleśniarska
    Główna Księgowa
    M: +48 506 077 771
    E: d.plesniarska@hti.net.pl

    noname

    Izabela Frąckowiak
    Administracja
    M: +48 506 077 771
    E: i.frackowiak@hti.net.pl

    Lena Vasiliewa

    Elena Vasilieva
    Księgowość
    E: l.vasilieva@hti.net.pl

    Piotr Adamczewski

    Piotr Adamczewski
    Kierownik Magazynu – Poznań
    M: +48 506 077 773
    E: magazyn@hti.net.pl

    Edwar Rudny

    Edward Rudny
    Magazynier
    E: magazyn@hti.net.pl

    Przemysław Kłoda

    Przemysław Kłoda
    Kierownik Magazynu – Gliwice
    M: +48 506 020 456
    E: mg@hti.net.pl

    Piotr Mikiciuk

    Piotr Mikiciuk
    Magazynier
    E: mg@hti.net.pl

    HTI Sp. z o.o.

    Oddział Główny i Siedziba Firmy
    60-649 Poznań, ul. Piątkowska 116 A9
    Tel: +48 /61/ 840 61 55
    Fax: +48 /61/ 823 38 54
    E-mail: hti@hti.net.pl
     
    Magazyn Poznań
    60-476 Poznań, ul. Druskienicka 8/10
     
    Oddział Górnośląski
    Biuro handlowe i magazyn
    44-100 Gliwice, ul. Ku Dołom 8
    Tel. +48 /32/ 236 70 44
    Fax. +48 /32/ 337 04 21

    Godziny otwarcia

    Pon-Pn: 8:00-16:00
    Sob-Nd: zamknięte

    Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres e-mail (wymagane)

    Temat

    Wiadomość

    Wpisz w okienko wynik równania:
    8 + 1 =

     

     

    Wróć do góry